1. Anasayfa
  2. /
  3. Sivil Düşün Haberleri
  4. /
  5. Deprem toparlanma sürecinde hakları...

Deprem toparlanma sürecinde hakları gözeten destek: gayret başlıyor

Sivil Düşün, deprem ertesi toparlanma sürecinde dört koldan yürütülen çabaların kalbine hakları koymak hedefiyle, gayret özel desteğini başlatıyor. 30 Mart – 4 Temmuz 2023 arasında başvuruya açık olacak gayret, deprem ertesi toparlanma sürecinde hakların korunup gözetilmesine yönelik çalışmalara mütevazi bir katkı sunmak istiyor.

Sivil Düşün, son yüzyılın en sarsıcı hadiseleri olarak kayda geçen Şubat depremlerinin ardından başlayan toparlanma sürecine yönelik özel bir destek başlatıyor. gayret özel desteği ile, bölgede resmi ve gayriresmi; bireysel ya da kolektif olarak farklı kollardan yürütülen iyileşme çabalarına hakları gözeten bir bakış açısı ve tavır kazandırmak hedefleniyor.

Deprem ertesi toparlanma sürecinde hakların korunup gözetilmesine yönelik çalışmalar için bireysel ya da örgütlü olarak başvuru iletmenin mümkün olduğu gayret, 30 Mart 12.00 – 4 Temmuz 2023 12.00 arasında açık olacak. Destek, 6 ay içinde tamamlanabilecek çalışmalar için en fazla 5 bin Euro ayni katkı ve 3 ila 5 günlük uzman desteği sunacak.

gayret özel desteğine dair kapsamlı bilgi alın ya da yakındaki bilgilendirme buluşmasına kayıt bırakın.

Başvurucuların dikkatine: Destek kalemleri güncelleniyor
Sivil Düşün destekleriyle yapabileceğiniz harcamalar 1 Nisan itibariyle güncelleniyor.

Detaylar için tıklayın.

Skip to content