1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Dernekler mevzuatı eğitimi gerçekleştirilecek

Dernekler mevzuatı eğitimi gerçekleştirilecek

STGM-Techsoup Türkiye, STÖ’lerin kapasitesini güçlendirmek için çalışmalarına webinarlarla (internet üzerinden seminer-eğitimler) devam ediyor. Derneklerin tabi olduğu temel hak ve yükümlülüklerin ele alınacağı ilk webinar 26 Nisan 2017’de 11:00 – 12:15 saatileri arasında gerçekleştirilecek.

Başvuru formu için >> https://attendee.gotowebinar.com/register/2805512052535749634?source=E-b%C3%BClten

Yayınlanan eğitim içeriği ve duyuru metnini aşağıda bulabilirsiniz.

“Eğitim İçeriği:

Derneklere Yönelik Düzenlemeler
Dernek Kuruluş İşlemleri ve Tüzük
Üyelik, Adres işlemleri
Genel Kurul İşlemleri
DERBİS ile Beyanname ve Bildirgeler
Dernekler İçin İstihdam ve Sosyal Güvenlik Konuları
Soru-Cevap
Eğitmen: Dr. Tezcan Eralp Abay, STGM Genel Koordinatörü

Kayıt olmadan lütfen okuyun:

Kayıt bağlantısına girdiğinizde karşınıza gelen ekranda First Name(ad), Last Name(soyad), E-Mail Address (E-posta Adresi) bölümleri ile altında bulunan diğer soruları lütfen doldurun ve en aşağıda bulunan “Register” bağlantısına tıklayarak kaydınızı tamamlayın.

Eğitim günü webinara bağlanabileceğiniz adres e-postanıza gönderilecek. Gelen bağlantıya tıklayarak 26 Nisan’da eğitime katılabileceksiniz.

Eğitime aynı anda 100 STÖ temsilcisi katılabiliyor, 250 STÖ temsilcisine kadar kayıt almaya devam edeceğiz. Online bir eğitim olduğu için herhangi bir eleme yapmayacağız, ancak eğitim günü önce bağlanan, kayıt olmuş 100 katılımcı eğitime erişebilecek.”

İletişim:

Özlem Kocaadam
Techsoup Türkiye Koordinatörü
ozlem@stgm.org.tr

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content