1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. “Dersim’e bin fidan” etkinliği...

“Dersim’e bin fidan” etkinliği film gösterimi

4 Haziran saat 19.00’da, Seyri mesel tiyatrosunda, “Dersim’e bin fidan”etkinliklerinin belge filmi gösterilecek. Sanatçılar, demokratik kitle örgütleri ve ekoloji avukatlarının ortaklaşa gerçekleştirdiği etkinlikler dizisi, Sinema sanatçısı SinanDemirtaş tarafından kayıt altına alınmıştı. Genç sanatçı Sinan Demirtaş’ın gösterime hazırladığı belge filmin ilkgösterimi, 4 Haziran saat 19.00’da, Seyri mesel tiyatrosunda gerçekleşecek. Seyri mesel tiyatrosu adresi: İmam Adnan, Nane sok. no.5, kat 4,Beyoğlu.  

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content