1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sivil Düşün Destekleri 4...

Sivil Düşün Destekleri 4 Mart’ta yeniden başvuruya açıldı

14 Ocak 2019 tarihinde standart kategorilerde başvuruya kapatılan Sivil Düşün Destekleri, 4 Mart 2019 günü, saat 13.00’da yeniden başvuruya açıldı.

Ocak 2019 öncesinde, öncelikli değerlendirme kapsamında olan kültürel haklar alanından, Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgelerinden, sendikalardan ve kent konseylerinden gelen başvurular 4 Mart ile birlikte standart olarak değerlendirilmeye başlandı ve diğer alanlara göre bir önceliği kalmadı.

Standart değerlendirilecek başvuruların dışında Mart ayı içerisinde Sivil Düşün’ün özel kotası bulunan yeni alanlarını incelemek için buraya tıklayınız.

Sivil Düşün Destekleri ile ilgili diğer önemli güncellemeleri aşağıda bulabilirsiniz:

(Başvurunuz öncesinde aşağıdaki maddeleri lütfen dikkatle inceleyiniz.)
  • Hareketlilik ve Ağ Oluşturma, Savunuculuk ve Kampanya ile İletişim kategorileri herhangi bir kısıt bulunmaksızın başvuruya açıldı.
  • Etkinlik/Toplantı Desteği kategorisi, standart kategoriler için başvuruya kapalı. Bu kategoride başvuruların açılması için henüz kesinleşmiş bir tarih bulunmuyor.
  • Örgütlenme Desteği kategorisi altında ofis kirası ve idari giderler, ulaşım, konaklama, günlük harcama desteği, kırtasiye, uzman desteği, yazılı ve sözlü çeviri bütçe kalemleri başvuruya açık olacak. Bu destek kategorisinde yalnızca düzenlenecek toplantılar için mekân kiralama, yemek ve ikram giderleri desteklenmeyecek.
Sivil Düşün’ün 5 kategorisiyle ilgili ayrıntılı bilgi, başvuru ve uygulama rehberleri için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:

https://www.sivildusun.net/destekler/

Başvuru ve uygulama süreci için aşağıdaki bilgileri kullanarak Sivil Düşün Yardım Masası’ndan destek alabilirsiniz:

Sivil Düşün Yardım Masası’na

ulaşabilirsiniz.

Skip to content