1. Anasayfa
  2. /
  3. Sivil Düşün Haberleri
  4. /
  5. Sivil Düşün destekleri tazelendi:...

Sivil Düşün destekleri tazelendi: Bilgi almak için büyük buluşma 21 Nisan’da!

Sivil Düşün, desteklediği harcamaların kapsamını genişletiyor. Salgın şartları nedeniyle geçici olarak kapsam dışı kalan hareketlilik, ağ kurma ve etkinlik organizasyonu faaliyetleri, 22 Nisan 2022 itibarıyla desteklenmeye başlıyor. 2025 yılı başına kadar uzatılan destek başvuruları hakkındaki yeni gelişmelerin detaylı biçimde anlatılacağı online bir bilgilendirme buluşması düzenlenecek. 21 Nisan’da gerçekleşecek buluşmaya katılmak için kayıt bırakmak yeterli.

Salgının etkilerinin iyiden iyiye hafiflediği şu günlerde, Sivil Düşün destekleri de  tazelendi. Karantina sırasında karşılanamayan hareketlilik, ağ kurma ve etkinlik organizasyonu faaliyetleri için 22 Nisan 2022 itibarıyla Sivil Düşün’den destek talep etmek mümkün olacak. Bu yeni dönemde, dijitalleşme alanında destek alınabilecek harcamaların da çeşitlendiği duyuruldu.

Desteklere başvuru yapacak herkes için maksimum talep edilebilecek destek limiti de güncellendi. Yani, önceden destek alanlar da -daha önce aldıkları miktar ne olursa olsun- yeni başvurucular gibi, 2025’e kadar yapacakları tüm başvurular için toplamda 10 bin Euro’ya kadar destek talep edebilecek.

Sivil Düşün ekibi, desteklere dair tüm yeni gelişmeleri detaylarıyla aktaracağı online bir buluşma düzenliyor. 21 Nisan 2022 Perşembe günü 14.00’te gerçekleşecek bilgilendirme buluşmasına, hakları koruyup güçlendirmek yolunda çalışma yürütmek isteyen herkes davetli.

Buluşmaya kayıt olmak için tıklayın.

Diyelim ki, yurt dışında tam da sizin çalışma alanınızda üretim yapan bir ekip buldunuz ve onlarla deneyim paylaşımı yapmanın sizi çok geliştireceğini düşündünüz. Ya da belki Türkiye’de veya ülke dışında bir etkinlik düzenleyerek sizinle ortak amaçları paylaşan başka insanlara ulaşmayı düşlüyorsunuz.

Sivil Düşün seyahat, konaklama ve organizasyon masraflarınızı karşılasa, bunları gerçekleştirmek için adım atmaz mıydınız?

Çalışmanız için dijital bir platform mu kurmak istiyorsunuz? Podcast yayınlarınız için donanıma mı ihtiyacınız var? Örgütünüz ya da çalışmalarınızın verilerini düzenleyip yönetebileceğiniz bir bulut sistemi kurmayı mı planlıyorsunuz?

Sivil Düşün, çalışmanızı dijital dünyanın yeni olanaklarından yararlanarak daha etkili hale getirmeniz için artık daha çok imkan sunuyor desek, ne yapardınız?

Skip to content