1. Anasayfa
  2. /
  3. Sivil Düşün Haberleri
  4. /
  5. Dijital forum için tarihi...

Dijital forum için tarihi not edin: Dünya değişirken sivil toplum nereye?

Değişen yeni dünyada sivil topluma ilham olacak konuşmacı ve çalışmalar, yılın en süprizli dijital forumunda buluşuyor. Sivil Düşün, 3-5 Mayıs tarihleri arasında, ulusal ve uluslararası düzeyde etki sahibi konukların katılacağı programla, sivil hareketin 2021 ve ötesindeki yolculuğu için ufuk açacak.

Hepimizi kökten etkileyen bir değişim sürecinin ortasından geçiyoruz. Hayatı yaşayış biçimimiz kadar, bakış açımız da dönüşüyor.

Peki her geçen gün güncellenen engeller ve fırsatlarla bir arada var olmanın hem yaratıcı hem de yenilikçi yollarını nasıl keşfedeceğiz? Sivil Düşün, sivil topluma bu keşif yolunda ilham olabilmek adına, uluslararası çapta bir dijital forum düzenliyor. Sivil Hareket: 2021 ve Ötesi başlığıyla, 3-4-5 Mayıs 2021’de gerçekleşecek Forum, Türkçe/İngilizce simültane tercüme ile tüm dünyadan katılıma açık olacak.

Uluslararası düzeyde ilham veren konuşmacıları izleme şansı bulabileceğiniz Programda, sivil alanda dünya çapında yapılan çalışmalardan haberdar olabilir; sizinle ortak alanlarda, ortak amaçlar için çalışan yeni insanlarla tanışarak fikir ve deneyim paylaşımı yapabilirsiniz.

Sivil Düşün’ün geleneksel forum buluşmasının, bu yıl dijital alanda gerçekleşecek olması, pek çok sürprizi de beraberinde getirecek. Dijital Foruma katılmak için 3, 4, 5 Mayıs tarihlerini şimdiden takviminize not edin ve gelişmeleri kaçırmamak adına sayfalarımızı takipte kalın!

Skip to content