1. Anasayfa
  2. /
  3. Sivil Toplumdan Haberler
  4. /
  5. ELELE DESTEK Sivil Toplum...

ELELE DESTEK Sivil Toplum Örgütleri Kapasite Geliştirme Hibe Programı 3. çağrısını açıyor

ELELE DESTEK Sivil Toplum Örgütleri Kapasite Geliştirme Hibe Programı 3. çağrısı 31 Mayıs Çarşamba günü açılıyor. Programın detaylarının konuşulacağı bilgilendirme toplantısı, 31 Mayıs 2023 Çarşamba günü saat 10:30 ’da çevrim içi olarak gerçekleştirilecek.

ELELE DESTEK, AB tarafından desteklenen ve Gençlik Servisleri Merkezi Derneği (GSM), Uçan Süpürge Vakfı ve Devlet Tiyatroları Opera ve Balesi Çalışanları Yardımlaşma Vakfı’nın (TOBAV) ortaklığında yürütülen Kültür ve Sanat Yoluyla Değişim için Diyalog (elele) Projesi kapsamında yer alan bir hibe programı. Öncelikli amacı Kurumsal Kapasite Geliştirme olan bu programla, kültür ve sanat alanında aktif olarak çalışan STÖ’lerin çalışmalarını gerçekleştirebilmelerine ve gelişimlerine/güçlenmelerine katkı sağlanması amaçlanıyor.

ELELE DESTEK Sivil Toplum Örgütleri Kapasite Geliştirme Hibe Programı 3. çağrısı 31 Mayıs Çarşamba günü açılacak, son başvuru tarihi 15 Haziran olacak. 15.000 – 20.000 Euro arası bütçelerle kültür sanat alanında faaliyet gösteren STÖ ‘lere 6 aylık projelerle hibe desteği sağlanacak.

Programın detaylarını ve başvuru koşullarını konuşacağı 1. bilgilendirme toplantısı 31 Mayıs 2023 Çarşamba günü saat 10:30 ’da çevrim içi olarak gerçekleştirilecek.

Bilgilendirme toplantısıyla ilgili detaylar ve başvuru için tıklayın.

Hibe çağrısına dair diğer tüm detaylara ve ilgili dokümanlara ulaşmak için tıklayın.

 

Başvurucuların dikkatine: Destek kalemleri güncelleniyor
Sivil Düşün destekleriyle yapabileceğiniz harcamalar 1 Nisan itibariyle güncelleniyor.

Detaylar için tıklayın.

Skip to content