1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Empati Panayırı ‘Hayat Birlikte...

Empati Panayırı ‘Hayat Birlikte Güzel!’ sloganıyla yolculuğuna başlıyor

Empati Derneği 24-25 Ağustos 2019 tarihlerinde Kınalıada’da, STGM #Birlikte Programı desteğiyle Empati Panayırı’nı düzenliyor. Hayvan haklarıyla ilgili farkındalık yaratmak üzere düzenlenecek Empati Panayırı ‘Hayat Birlikte Güzel!” sloganıyla toplanıyor.

Empati Derneği’nin duyurusunu aşağıda bulabilirsiniz:

Not: Sivil Düşün yalnızca duyurunun yaygınlaştırılmasına destek olmaktadır. Sorularınızla ilgili lütfen doğrudan Empati Derneği ile iletişime geçiniz.

“Empati Derneği, Empati Panayırı ile ‘Hayat Birlikte Güzel!’ Diyor!”

“Adalar üzerinden güneye doğru seyahatlerine devam eden leylek kardeşlerin kanatlarından gelen sese kulak verdik ve yaz bitmeden önce çocuklar, gençler ve yetişkinler herkes adadayken hep beraber bir araya gelelim dedik. Yaz mevsimini güzel hatıralarla kapatırken, aynı zamanda kışın Kınalıada sokaklarında yaşayan patili dostlarımız ve yaz-kış adamızda eğitimlerine devam eden çocuklarımız ile ilgili farkındalık yaratalım istedik.

Çocuklar, gençler ve yetişkinler için hem öğretici hem de eğlenceli atölyelerin, söyleşilerin, sergilerin, konserlerin, yaz sinemasının, masalların, tasarım pazarının olduğu “Hayat Birlikte Güzel!” mesajıyla 24-25 Ağustos 2019 tarihleri arasında Kınalıada’da Hrant Dink Çocuk Parkı arkasındaki bahçeyi panayır alanına dönüştürüyoruz.

Yazlıkçısı-kışlıkçısı, adalısı-adalı olmayanı, yerlisi-yabancısı ayrım yapmaksızın herkesi hayatı #birlikte güzelleştirmeye davet ediyoruz. Haydi gelin çünkü #HayatBirlikteGüzel!

Tüm etkinliklerimiz ÜCRETSİZ ve herkesin katılımına açıktır.

Panayır programına ulaşmak için: http://bit.ly/empatipanayiri2019

Empati Derneği tarafından düzenlenen bu etkinlik Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği’nin Birlikte Programı kapsamında Avrupa Birliği tarafından finanse edilmektedir ve etkinliğimize Adalar Belediyesi ve Adalar Kent Konseyi lojistik destek vermektedir. İçerik tamamıyla Empati Derneği’nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.”

Skip to content