1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Co-Opinion ‘Endüstri 4.0’ temalı...

Co-Opinion ‘Endüstri 4.0’ temalı 4. Yıllık Gençlik Zirvesi paneline başvurular devam ediyor

Co-Opinion 4. Yıllık Gençlik Zirvesi başvuruları için son 4 gün… 22 Haziran 2019 tarihinde “Endüstri 4.0: Endüstrideki Devrim, Evrimleşen Dünya” başlığıyla gerçekleşecek zirveye dair Co-Opinion ağının yaptığı duyuruyu aşağıda bulabilirsiniz:

Not: Zirvenin Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı ile herhangi bir bağı yoktur. Sivil Düşün yalnızca duyurunun yaygınlaştırılmasına destek olmaktadır. Sorularınız için lütfen, duyuruda bulunan adreslerden Co-Opinion ağıyla iletişime geçiniz.

“Co-Opinion 4. Yıllık Gençlik Zirvesi paneline başvurular devam ediyor. Teması ‘Endüstri 4.0: Endüstrideki Devrim, Evrimleşen Dünya’ olarak belirlenen zirve 22 Haziran 2019 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek. Açılış konuşmalarını Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Başkanı Selcan Kaynak ve Koç Holding Dijital Dönüşüm Lideri Murad Ardaç’ın yapacağı zirve; Boğaziçi Üniversitesi’nden Prof. Asım Karaömerlioğlu’nun moderatörlüğünde, Korn Ferry Group Onursal Başkanı Şerif Kaynar, UNDP Türkiye Özel Sektör Programı Yöneticisi Hansın Doğan, IDC Baş Analisti Eren Eser ve Dijital Dönüşüm Uzmanı Ayten Atlı’nın konuşmacı olarak katılacağı panel ile devam edecek.

Zirve; lisans ve lisansüstü öğrencileri, genç aktivistleri, genç girişimcileri, STÖ temsilcileri ve akademisyenleri bir araya getiren uluslararası bir sertifika programı olma özelliği gösteriyor. Zirve panel sonrası çalışma atölyeleri ile devam edecek. Çalışma atölyelerinin konuları dijitalleşen endüstri, siber güvenlik & dijital haklar ve eğitim teknolojilerine olacak.

Panel için son başvuru tarihi: 21 Haziran 2019

Katılmak için buraya tıklayınız.

Ayrıntılı bilgi için co-opinion.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.”

Skip to content