1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. ETİLER “FARKINDAYIZ” DİYOR

ETİLER “FARKINDAYIZ” DİYOR

ETİLER SEMALARINDA FARKINDALIK BULUTU: ETİLER “FARKINDAYIZ” DİYOR

Eğlence hayatı, gece kulüpleri ve barlarıyla ünlü Etiler, bu hafta sonu farklı bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Etilerliler, insan hakları, kadın hakları, çocuk hakları ve hayvan hakları ihlalleriyle ırkçılık ve homofobi kapsamında yaşanan ayrımcılık örneklerine dikkat çekmek için buluşuyor. elliDER tarafından Avrupa Birliği Sivil Düşün fonu desteğiyle uygulanan ve “farkında olmak değerlidir, farkında ol” sloganıyla başlatılan “Etiler’de Farkındayız” projesi 7 Haziran Cumartesi günü yapılacak Etiler Fest 2014’te bembeyaz bir farkındalık bulutuna dönüştürülecek. elliDER, farkındalık bulutuyla farkında olmanın toplumsal barışa giden yolda en önemli değer olduğunu anımsatacak. elliDER Etiler Fest festival alanında kuracağı farkındalık istasyonlarındaysa insan hakları, kadın hakları, çocuk hakları. hayvan hakları, ırkçılık ve homofobi konularında farkındalık uyandırıcı/artırıcı interaktif uygulamalar ve bilgilendirici dokümanlar sunacak.

Etkinlik Etiler Fest 2014 Tarih ve Saat 7 Haziran 2014, Cumartesi | 17:00 Yer Etiler Lisesi Bahçesi, Nisbetiye Caddesi, Akmerkez Yanı Proje Basın Bilgi ve İletişim L. Hilal Akgül | 0 532 251 3985   Etiler Fest Program Özeti 17:00 – 19:20 Ön Etkinlikler (PAL FM DJ performans, Organize Sesler sokak müziği performans, stant aktiviteleri) (Etiler’de Farkındayız projesi farkındalık istasyonu etkinlikleri) 19:20 Etiler’de Farkındayız: Farkındalık Bulutu Oluşturulması 19:30 – 19:50 Protokol Konuşmaları ve Plaket Sunumları 20:00 – 23:00 Ali Altay’la Rock Yolculuğu

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content