1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. ‘Etiler’de Farkındayız’ genel oturumla...

‘Etiler’de Farkındayız’ genel oturumla devam ediyor

Sivil Düşün AB Programı’nın desteğiyle elliDER tarafından geliştirilip uygulanan Etiler’de Farkındayız projesi 19 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirilecek genel oturumla devam ediyor. Saat 14:30’da başlayacak oturum, kamuoyuna açık olarak Levent Kültür Merkezi’nde yapılacak. İnsan hakları, kadın hakları, ırkçılık, homofobi, çocuk hakları ve hayvan hakları konularında Etiler ve çevresinde yaşayan bireylerde farkındalık yaratmayı ve bireylerdeki mevcut farkındalık eşiğini yükseltmeyi hedefleyen projenin ilk etabında uzmanların ve ilgililerin katılımıyla altı ana konuya ilişkin yuvarlak masa toplantıları gerçekleştirilmişti. 19 Nisan’da gerçekleştirilecek Etiler’de Farkındayız genel oturumundaysa yuvarlak masa toplantılarında elde edilen sonuçlar ve her konuya özgü farkındalık alt başlıkları katılımcılarla paylaşılarak, katılımcıların farkındalık ana konularına ve alt başlıklarına ilişkin bilgilendirilmesi sağlanacak. Öte yandan katılımcıların da farkındalık alt başlıklarına ve ilgili uygulamalara ilişkin katkıları alınacak.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content