1. Anasayfa
 2. /
 3. Haber Arşivi
 4. /
 5. Etkiniz AB Programı Bilgilendirme...

Etkiniz AB Programı Bilgilendirme Günleri takvimi belli oldu

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu’nun yeni destek mekanizmalarından Etkiniz AB Programı Bilgilendirme Günleri başlıyor. Programı aşağıda bulabilirsiniz:

NOT: Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı yalnızca duyurunun yaygınlaştırılmasına destek olmaktadır. Sorularınız için lütfen aşağıdaki duyuruda bulunan adreslerden Etkiniz AB Programı ile iletişime geçiniz.

7 Ekim 2019: Van

9 Ekim 2019: İzmir

10 Ekim 2019: Adana

21 Ekim 2019: Diyarbakır

22 Ekim 2019: İstanbul

23 Ekim 2019: Trabzon

Etkiniz’in başvuruya ilişkin yayınladığı duyuruyu aşağıda bulabilirsiniz:

“ETKİNİZ AB PROGRAMI BİLGİLENDİRME GÜNLERİ BAŞLIYOR!”

“Etkiniz AB programı, sivil toplum örgütlenmelerinin insan hakları uygulamalarının izlenmesi, raporlanması ve savunuculuğu konusundaki çalışmalarına destekler sunuyor.

Etkiniz AB Programı, desteklerden nasıl ve kimlerin faydalanacağına dair detaylı bilgilerin sunulacağı bilgilendirme günleri düzenleniyor. Program, insan hakları uygulamalarının izlenmesi alanında çalışan veya çalışmak isteyen tüm STÖ’leri, en geç 2 Ekim 2019 tarihine kadar başvuru yapmaya davet ediyor.

Bilgilendirme günleri, düzenlendiği il ve çevre illerden STÖ temsilcilerinin katılımına açık olacaktır. Başvuru yaparken katılmak istediğiniz bilgilendirme günü ilini seçerek, formu doldurmanız gerekmektedir.

Seyahat ve konaklama masraflarına ilişkin bilgiler, aşağıda “Önemli Bilgiler” başlığı altında sunulmuştur. Başvurunuzu tamamlamadan önce bunları dikkatlice okumanızı rica ederiz.”

Başvuru formu için tıklayınız:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdxtOEMUUI0IqiajTaoGqs0jDZ9eXbH3T5hyVphNoShaiEGFQ/viewform

Son başvuru tarihi: 2 Ekim 2019

“Önemli Bilgiler”

“Tüm toplantılar, katılımcılara çevre illerden ulaşım imkanı tanımak için yarım gün olarak düzenlenmiştir.

 • Toplantılara, düzenlenen iller dışından katılacak kişilerin ulaşım masrafları Etkiniz AB Programı tarafından karşılanacaktır. Toplantılara il dışından katılacaklar, otobüs veya tren biletlerini (gidiş-dönüş) organizasyon ekibine teslim ederek, imza karşılığında geri ödeme alabilirler.
 • Kendi araçlarıyla seyahat edecek katılımcılara, araç başına rayiç bedel ödemesi yapılabilmektedir. Rayiç bedel hakkında bilgi alabilmek için 0312 428 04 00 numarasıyla iletişime geçebilirsiniz.
 • Konaklama yapmak isteyen katılımcıların masrafları Etkiniz AB Programı tarafından karşılanmamaktadır.
 • Şehir içi ulaşım masrafları Etkiniz AB Programı tarafından karşılanmamaktadır.
 • Toplantıların program detayları ve toplantıların düzenlenecekleri yer bilgileriyle ilgili başvurusu kabul edilen kişilerle iletişime geçilecektir.
 • Başvurularda toplantını yapılacağı yerin kapasitesinin üzerine çıkılması halinde, başvuru tarihine göre ilk başvuru yapanlara öncelik verilecektir.”

Bilgilendirme günlerine katılım için sorularınız olursa Etkiniz Destek Masası ile iletişime geçebilirsiniz:

E-posta: bilgi@etkiniz.eu

Telefon: 0312 428 04 00- 0539 332 42 32

İnternet Adresi: www.etkiniz.eu

Aşağıda belirtilen özel ihtiyaçlarınız için formda yer alan ilgili soruyu yanıtlayabilir ve sorularınız için Etkiniz Programı ile iletişime geçebilirsiniz:

 • İşaret dili tercümanı talebi
 • Engelli katılımcılar için şehir içi ulaşım ve/veya refakatçi desteği
 • Çocuklu katılım / kreş hizmeti
 • Vejetaryen, vegan ve/veya sağlık nedeni ile kişiye özel ikram
 • Diğer

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content