1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Etkinlik/Toplantı kategorisi için Sivil...

Etkinlik/Toplantı kategorisi için Sivil Düşün Desteği kısmi olarak devam edecek

Etkinlik/Toplantı kategorisi kapsamında yoğun başvuru gelmesi ve Teknik Destek Ekibinin uygulama kapasitesinin üzerine çıkılması sebebiyle, bu alandaki destekler duyurunun yapıldığı tarihten itibaren (17 Aralık 2018) iki ay süresince “kısmi” olarak devam edecek.

19 Aralık 2018 Çarşamba günü, saat 12.00 itibarıyla, Etkinlik/Toplantı kategorisinde yalnızca “öncelikli alanlar” özelinde destek sağlanacak ve kategori standart başvuruya (öncelikli alanlar dışında kalan iller, tematik alanlar ve STÖ türlerine) kapalı olacak.

Etkinlik/Toplantı Desteği’ne başvuru yapılabilecek öncelikli alanları aşağıda bulabilirsiniz:

  • Sendikalar
  • Kent konseyleri
  • Karadeniz Bölgesi’ndeki taban örgütleri ve yerel örgütler
  • Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki taban örgütleri ve yerel örgütler
  • Kültürel haklar, azınlık hakları ve kent hakkı alanlarında çalışan taban örgütleri ve yerel örgütler

Bu alanların dışında kalan iller, tematik alanlar ve STÖ türlerinden herhangi bir yöntemle (Sivil Düşün Bilgi Sistemi üzerinden, e-posta/kargo/telefon ile) yapılacak başvurular dikkate alınmayacak.

Etkinlik/Toplantı Desteğinde bağımsız olarak Örgütlenme, Hareketlilik ve Ağ Oluşturma, Savunuculuk ve Kampanya ile İletişim kategorileri altında başvuru alınmaya devam edilecek.

Destek kategorilerine dair detaylı bilgi için Sivil Düşün Teknik Destek Ekibi’nden bilgi talep edebilir ve web sitemizin Destekler bölümünü (sivildusun.net/destekler) ziyaret edebilirsiniz.

Skip to content