1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Fikir ve Sanat Atölyesi...

Fikir ve Sanat Atölyesi Derneği çocuk hakları atölyesi düzenliyor

Fikir ve Sanat Atölyesi Derneği, Sivil Toplum İçin Destek Vakfı- STDV desteğiyle çocuk hakları alanında atölyeler düzenleyecek.

Derneğin duyurusu ve başvuru detayları aşağıdadır:

“Derneğimiz tarafından STDV’nin destekleriyle, çocuk haklarının gerçekleştirilmesine katkı sunmak ve uzmanlığın çocuk hakları bakış açısıyla buluşturulmasıyla ortaya çıkacak çocuğun yüksek yararına hizmet eden bir yaklaşım oluşturmak amacıyla Çocuk Hakları Atölyesi düzenlenecektir. Program, çocuklarla ilgili çalışan ve (i) psikoloji, (ii) sosyal hizmet, (iii) psikolojik danışma ve rehberlik ile (iv) çocuk gelişimi alanından yeni (2017) mezun olmuş meslek elemanları ile üniversitelerin ilgili bölümlerinin son sınıflarında okuyan öğrencilerin başvurusuna açıktır. 3 Şubat 2018 – 25 Mart 2018 döneminde cumartesi ve pazar günleri 10.00 – 16.00 saatleri arasında Ankara’da ücretsiz olarak düzenlenecek olan eğitimler için yer bilgisi katılımcılarla paylaşılacak olup eğitim salonları için merkezi adresler tercih edilecektir. Katılımcıların sekiz hafta/on altı oturumdan oluşacak olan eğitim çalışmalarına aralıksız devamı beklenmektedir.

Program hakkındaki ayrıntılı bilgiye ve başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.”NOT: Sivil Düşün AB Programı yalnızca duyurunun yaygınlaştırılmasına destek olmaktadır. Duyuru hakkında ayrıntılı bilgi için Fikir ve Sanat Atölyesi Derneği ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Skip to content