1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Freja Forum bu yıl...

Freja Forum bu yıl ‘Dijital Gelecek’ temasıyla Belgrad’da toplanıyor

Her yıl Batı Balkanlar, Türkiye ve İsveç’ten sivil toplum örgütlerini bir araya getiren Freja Forum, bu yıl ‘Dijital Gelecek’ temasıyla toplanıyor.

9-11 Kasım tarihleri arasında Sırbistan’ın Belgrad kentinde düzenlenecek Forum’da “Sivil toplumu dijital gelecekte neler bekliyor?” sorusu tartışmaya açılacak. Freja Forum’un detaylı programını www.frejaforum.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Forum organizasyon ekibinin duyurusuna göre etkinliğe Türkiye’den katılmak isteyenlerin uçak biletlerini kendileri almaları gerekiyor. Konaklama ile ilgili olarak ise Dobrila Puzić (dobrila@miross.rs) ile irtibata geçerek Freja Forum’un anlaşmalı olduğu Hotel 88 ile ilgili bilgi alabilir veya diğer uygun oteller için yönlendirme talep edebilirsiniz.

Kayıt için info@frejaforum.com ve aslihant80@gmail.com ile genel sorularınız ve iletişim için aslihant80@gmail.com adresinden Freja Türkiye Koordinatörü Aslihan Tekin ile irtibata geçebilirsiniz.

Yurt dışı toplantılarına katılımınız için Sivil Düşün’e başvurabilirsiniz:

Freja Forum, düzenlendiği ülke ve tema açısından Sivil Düşün desteği alarak katılabileceğiniz etkinliklerden bir tanesi.

Sivil Düşün Hareketlilik ve Ağ Oluşturma Desteği ile seyahat-konaklama, pasaport, vize vb. bütçe kalemlerini bizden talep ederek uluslararası etkinliklere katılım sağlayabilirsiniz.

Hareketlilik ve Ağ Oluşturma Desteği’nin ayrıntıları için buraya tıklayınız.

Not: Sivil Düşün Destekleri’ne yapılan başvurular ilk aşamada bağımsız uzmanlar tarafından uygunluk kontrolünden geçirildikten sonra, ikinci aşamada Sivil Düşün Teknik Destek Ekibi tarafından bütçe ve diğer detaylar için uygunluk kontrolünden geçirilir.

Destek kategorisinin ayrıntılarını inceledikten sonra Sivil Düşün’e başvurmak için Bilgi Sistemi’ne üye olmanız gerekiyor. Başvuru için tıklayınız.

Skip to content