1. Anasayfa
  2. /
  3. Sivil Düşün Haberleri
  4. /
  5. Gelecekte Sivil Toplum kitapçığı...

Gelecekte Sivil Toplum kitapçığı yayında

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı, 2-3 Mayıs 2019 tarihlerinde Ankara’da düzenlediği Sivil Düşün Forumu ile “gelecekte sivil toplum” başlığını tartışmaya açtı. Forum’da, Türkiye’nin birçok ilinden, farklı hak alanında çalışan, yaklaşık 150 sivil toplum örgütü temsilcisi ve aktivist bir araya geldi.

Sivil Düşün Forumu Kitapçığında, panel konuşmacıları hakkında kısa bilgi, konuşmalardan özetler, atölyelerin ve atölye düzenleyen örgütlerin kısa tanıtımları ile Forum’da tartışılan konularla ilgili faydalı linkleri bulabilirsiniz. Sivil Düşün; sivil toplumun gereksinimlerinden yola çıkarak belirlediği farklı tematik alanlarda düzenlediği, toplam beş binden fazla katılımın gerçekleştiği etkinlikleri ile hak temelli çalışmalar yürüten tüm aktörlere deneyim paylaşım fırsatı sunmaya devam ediyor.

Kitapçığı okumak için aşağıdaki linkte tıklayınız:

GELECEKTE SİVİL TOPLUM

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content