1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. M4D Genç Gazeteciler için...

M4D Genç Gazeteciler için Destek Aracı başvuruya açıldı

Demokrasi için Medya / Medya için Demokrasi Programı (M4D) Genç Gazeteciler için Destek Aracı başvuruya açıldı. Başvurular 31 Ekim 2019, saat 18.00’a kadar alınacak. M4D web sitesinde yayınlanan duyuruyu aşağıda bulabilirsiniz:

NOT: Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı yalnızca duyurunun yaygınlaştırılmasına destek olmaktadır. Sorularınız için lütfen aşağıdaki duyuruda bulunan adreslerden M4D programı ile iletişime geçiniz.

“Avrupa Birliği (AB) tarafından finanse edilen ve Gazeteciler Cemiyeti tarafından yürütülen Demokrasi için Medya / Medya için Demokrasi Programı (M4D) kapsamında genç gazetecilerin mesleklerini yapabilmeleri için ihtiyaç duydukları ortamın sağlanması için oluşturan Genç Gazeteciler için Destek Aracı 30 Eylül 2019 saat 14:00 itibaryla başvuruya açıldı. Destek aracına başvuru alımı 31 Ekim 2019 saat 18:00’de sona erecek.

Genç Gazeteciler için Destek Aracı nedir?

Genç gazetecilerin gazetecilik mesleğinin normlarını ve etik değerlerini sahiplenerek, mesleklerini yapabilmeleri için ihtiyaç duydukları ortamın sağlanması amacıyla oluşturan bir ayni destek programıdır.

Kimler başvuru yapabilir?

Programa 35 yaşını aşmamış olan genç gazeteciler başvuru yapabilir. Hâlihazırda bir medya kurum ve kuruluşuna basın iş sözleşmesi ile bağlı olmayan, serbest çalışan genç gazetecilerin çalışmalarına öncelik verilecek.

Destek miktarı ne kadar?

Basın Evi Destek Aracı kapsamında uygun bulunan başvurulara 500 Avro’dan 1500 Avro’ya kadar ayni destek sağlanacaktır.

Nasıl başvuru yapılır?

www.media4democracy.org internet sitesine kayıt olan başvuru sahipleri, destek başvurularını e-posta ya da internet sitesi başvuru sistemi üzerinden 31 Ekim 2019 saat 18:00’e kadar yapabilirler.

Detaylı bilgi için:

Başvuru rehberi ve formu için http://media4democracy.org/destekler/ adresini ziyaret edebilir, sorularınız için destek@media4democracy.org adresine e-posta gönderebilirsiniz.”

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content