1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. GençBank hibe programı yerel...

GençBank hibe programı yerel ev sahibi kurum başvuruları açıldı

Toplum Gönüllüleri Vakfı‘nın (TOG) koordinasyonunu üstlendiği GençBank Projesi, yerel ev sahibi kurum başvurularını açtı. Çağrıyla ilgili detaylara TOG’un aşağıdaki duyurusundan ulaşabilirsiniz:

“2011 yılından beri Toplum Gönüllüleri Vakfı tarafından koordine edilen GençBank Projesi’ne yerel ev sahibi olarak dahil olmak isteyen kurumlar için yeni çağrıya çıktı.

GençBank, bir gençlik hibe programı olarak yerel kurumların yürüttüğü bir gençlik çalışmasıdır. Gençlerin sosyal sorumluluk, gençlik ve eğitim projeleri üreterek toplumsal hayata katılımlarını artırmayı ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi hedeflemektedir.

GençBank, temelde, gençlerin karar vericiler olarak projenin tasarım, kurgu ve üretim süreçlerinde bire bir rol aldıkları ve ellerindeki kaynakları akranları ile paylaşarak onların fikirlerini hayata geçirmelerini destek olan bir hibe programına dayanmaktadır. Projenin yerel süreci, gençlerin yaşadıkları yerlerde, doğrudan sorun veya ihtiyaç olarak gördükleri konular üzerine fikir üretmeleri ve akranlarının desteği ile bu fikirleri projelere dönüştürüp hayata geçirmeleri üzerine kuruludur.

Nasıl Başvurabiliriz?

Bu form, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) tarafından koordine edilen GençBank Programı’na yerel ev sahipleri olarak dahil olmak isteyen kurumlara yöneliktir.
Formu en geç 26 Temmuz 2017 18.00’ye kadar doldurmanız gerekmektedir. Formla bir ön eleme gerçekleşecek; daha sonra kurumlara saha ziyareti gerçekleştirilecektir.
Ön eleme sonuçları mail ile bildirilecektir.”

Başvuru Formu: https://tr.surveymonkey.com/r/GByeni
GençBank Bilgi Notu: https://drive.google.com/file/d/0BwX9EynOgEtzcUF2V2xjaG0tWms/view

İletişim: Hasan Altunok – hasan.altunok@tog.org.trÇağrıyla ilgili bilgi notuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content