1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Gençlik Çalışmaları Akademisi başvuruları...

Gençlik Çalışmaları Akademisi başvuruları açıldı

Sabancı Vakfı tarafından hibelenen, Toy Gençlik Derneği yürütücülüğünde, Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği, Çanakkale Koza Gençlik Derneği, Şanlıurfa Gap Gençlik Derneği ve Youthsen ortaklığıyla gerçekleştirilecek “Gençlik Çalışmaları Akademisi” için başvurular açıldı. 4 farklı zamanda düzenlenecek çalışmalara 24 katılımcı seçilecek. Son başvuru tarihi 7 Ağustos 2019. Yayınlanan duyuru metnini aşağıda bulabilirsiniz.

Not: Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı yalnızca duyurunun yaygınlaştırılmasına destek olmaktadır. Sorularınız için lütfen duyuruda bulunan adresle iletişime geçiniz.

“Biz hazırız!
Gençlik Çalışmaları Akademisi için sabırsızlıkla gençlik çalışanı olmak isteyen gençlerin başvurularını bekliyoruz.
Sabancı Vakfı‘nın destekleri ile Toy Gençlik Derneği olarak koordinatörlüğünü üstlendiğimiz, Çanakkale Koza Gençlik Derneği , Gap Gençlik Derneği , Sağlıkta Genç Yaklaşımlar Derneği / Y-Peer Türkiye ve Youthsem ortaklığıyla yürüteceğimiz akademinin eğitim kampı başvuruları başladı.

Forma geçmeden önce birçok yerde belirttiğimiz uyarıyı buraya da yazma ihtiyacı hissediyoruz.
Seçilen katılımcıların aşağıda tarihi belirtilmiş olan tüm eğitim kamplarına katılması zorunlu, bu neden ile başvuru yaparken tarihlere dikkat etmeni öneriyoruz. Ayrıca eğitim kamplarının hepsi Eskişehir’de olacak. Bunu da unutma lütfen.

1. Eğitim 11 – 15 Eylül 2019
2. Eğitim 22 – 26 Ocak 2020
3. Eğitim 26 Nisan – 03 Mayıs 2020
4. Eğitim 09 – 13 Haziran 2020

Form birazcık detaylı, doldurmadan önce açıklama kısmını dikkatlice okumanı rica ediyoruz. Eskişehir’de görüşmek üzere.”

Başvuru linki
bit.ly/gcabasvuru

Skip to content