1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Gençlik Mutfakta Etkinliği

Gençlik Mutfakta Etkinliği

Üniversite Toplum Derneği olarak 2016 yılında Sivil Düşün Aktivist Desteği (3129) ile yürüttüğümüz Gennçlik Mutfakta etkinliklerine devam etmek amacıyla 11-12 Şubat 2017 tarihlerinde İstanbul’da yeni bir etkinlik gerçekleştirmek istiyoruz.

Bu etkinliğin temel amacı; gençler arasında gönüllük kavramının öğrenilmesi, sivil toplum bilincinin oluşması, üniversite toplum iş birliği alanında yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirilmesi, gençlerin yaratıcı proje fikirleri ortaya çıkarmasına olanak sağlanmasıdır. İlk Gençlik Mutfakta etkinliği, 2014 yılında sosyal sorumluluk anlamında yeni proje fikirlerinin ortaya çıkarılması temel amacıyla organize edilmiş, alınan olumlu geri bildirimler sonucu 2015 yılında ikincisi düzenlenmiştir. İkinci etkinlikten sonra yapılan etki değerlendirmesi sonucu, etkinliğin katılımcılarda yeni sosyal sorumluluk projesi fikirlerinin üretilmesinin yanı sıra, sivil toplum ve gönüllülük bilincinin gelişmesine doğrudan etki ettiği görülmüş ve bunun daha fazla kişiye ulaştırılması için farklı bölgelerde ve daha sık yapılmasına karar verilmiş, ve Gençlik Mutfakta projelendirilmiştir. Proje kapsamında 2015 ve 2016 yıllarında İzmir, Ankara ve Edirne’de etkinlikler düzenlenmiştir. Bu etkinlikte katlımcı olarak yer alan gençlerin isteği ve çalışmaları doğrultusunda Gençlik Mutfakta etkinlikleri farklı illerde düzenlenmeye devam edecektir.

11-12 Şubat’ta düzenlenecek olan etkinlik bu kazanımların yaygınlaştırılması açısından büyük önem taşımaktadır.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content