1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Global Media Forum 27-28...

Global Media Forum 27-28 Mayıs 2019 tarihlerinde Almanya, Bonn’da düzenleniyor

Deutsche Welle Küresel Medya Forumu (Global Media Forum) 27-28 Mayıs 2019 tarihlerinde Almanya’nın Bonn kentinde düzenleniyor. Bu yıl “Değişen Güçler” (Shifting Powers) temasıyla düzenlenecek foruma iki tür başvuru kabul ediliyor:

Katılım başvurusunda bulunmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:

https://www.german-conferences.de/gmf19/en

(Son başvuru: 1 Mart 2019)

Oturum düzenleme başvurusunda bulunmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:

https://www.german-conferences.de/gmfproposal2019/en

(Son başvuru: 15 Ocak 2019)

Yurt dışı toplantılarına katılımınız için Sivil Düşün’e başvurabilirsiniz:

Freja Forum, düzenlendiği ülke ve tema açısından Sivil Düşün desteği alarak katılabileceğiniz etkinliklerden bir tanesi.

Sivil Düşün Hareketlilik ve Ağ Oluşturma Desteği ile seyahat-konaklama, pasaport, vize vb. bütçe kalemlerini bizden talep ederek uluslararası etkinliklere katılım sağlayabilirsiniz.

Hareketlilik ve Ağ Oluşturma Desteği’nin ayrıntıları için buraya tıklayınız. (NOT: #SivilDüşün desteğiyle Avrupa Birliği ve Komşuluk Ülkeleri’ne seyahat edebilirsiniz. Uygun ülkeler listesi için buraya tıklayınız.

Not: Sivil Düşün Destekleri’ne yapılan başvurular ilk aşamada bağımsız uzmanlar tarafından uygunluk kontrolünden geçirildikten sonra, ikinci aşamada Sivil Düşün Teknik Destek Ekibi tarafından bütçe ve diğer detaylar için uygunluk kontrolünden geçirilir.

Destek kategorisinin ayrıntılarını inceledikten sonra Sivil Düşün’e başvurmak için Bilgi Sistemi’ne üye olmanız gerekiyor. Başvuru için tıklayınız.

Skip to content