1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Göç ve Sivil Toplum...

Göç ve Sivil Toplum Eğitimleri başvuruya açıldı

Göç ve Sivil Toplum Projesi 8 ilde toplam 25 eğitim düzenleyecek. Eğitimlerle ilgili bilgi ve başvuru için projenin aşağıdaki duyurusuna göz atabilirsiniz:

NOT: Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı yalnızca duyurunun yaygınlaştırılmasına destek olmaktadır. Sorularınız için lütfen duyurudaki iletişim adresleri üzerinden Göç ve Sivil Toplum Projesi ile iletişime geçiniz.

“AÇIK ÇAĞRI – Göç ve Sivil Toplum Eğitimleri Başvuruları Açıldı”

“Kısaca Göç & Sivil Toplum olarak adlandırılan projeyle, göç ve uluslararası koruma alanında çalışan STÖ’lerin kapasitelerinin geliştirilmesi & AB mevkidaşları ve kamu kurumları ile iş birliğinin geliştirilmesi hedefleniyor.

Göç alanında çalışan STÖ’lerin göç alanında politika ve karar almaya katkıda bulunmaları ve bu alandaki karar ve politikaların uygulanmasında yer almaları konusunda teknik bilgi ve kapasitelerinin geliştirilmesi amacıyla 8 ilde ikişer günden toplam 25 eğitim etkinliği düzenlenecektir.

STÖ’lerin kapasitelerinin geliştirilmesi kapsamında düzenlenecek olan 25 eğitime yönelik eğitim başvuruların alındığı Açık Çağrı duyurusunun ve eğitim detaylarının bulunduğu Göç ve Sivil Toplum Projesi web sitesine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilir ve eğitimlere katılmak için başvuru yapabilirsiniz:”

BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN

Göç ve Sivil Toplum Projesi web sitesi:

http://gocvesiviltoplum.org/

Proje ve faaliyetleri hakkında sorularınız için:

T: +90 542 445 66 52

E: gocvesiviltoplum@ice-org.eu

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content