1. Anasayfa
  2. /
  3. Öne Çıkanlar
  4. /
  5. GSM çalışma arkadaşları arıyor

GSM çalışma arkadaşları arıyor

Gençlik Servisleri Merkezi Derneği (GSM) Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından desteklenen Anlamlı ve Kapsayıcı Gençlik Katılımının Geliştirilmesi Projesi için Proje Direktörü, Proje Direktör Yardımcısı ve Finans ve Satın Alma Uzmanı arıyor.

Gençlik Servisleri Merkezi Derneği, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından desteklenen Anlamlı ve Kapsayıcı Gençlik Katılımının Geliştirilmesi Projesi için uygulama süresi 36 ay olan ve 1 Mart 2024 tarihinde başlayacak projede görev almak üzere tam zamanlı Proje Direktörü, Proje Direktör Yardımcısı ve Finans ve Satın Alma Uzmanı görevlendirilecek.

Gençlik Servisleri Merkezi Derneği ve Türkiye Avrupa Vakfı’nın eş başvuranlar olduğu Anlamlı ve Kapsayıcı Gençlik Katılımının Geliştirilmesi Projesi, gençlerin yerel düzeyde demokratik yaşama aktif katılımının artırılmasına katkı sağlamayı ve Türkiye’de genç dostu kapsayıcı belediye yönetiminin geliştirilmesi için, yerel demokrasinin güçlendirilmesine katkı sağlamayı amaçlıyor. 

Pozisyonlarla ilgilenen adayların referans verecekleri kişilerin bilgilerinin de yer aldığı İngilizce ve/veya Türkçe özgeçmişlerini, konu satırına Proje Direktörü veya Proje Direktör Yardımcısı veya Finans ve Satın Alma Uzmanı yazarak en geç 29.01.2024 saat 23.59’a kadar gsm@gsm.org.tr adresine göndermeleri gerekiyor. Başvuru koşullarını sağlayan adaylar yüz yüze görüşmeye davet edilecek.

Proje Direktörü ilanı ve detaylı bilgi için tıklayın.

Proje Direktör Yardımcısı ilanı ve detaylı bilgi için tıklayın.

Finans ve Satın Alma Uzmanı ilanı ve detaylı bilgi için tıklayın.

Skip to content