1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Güneş elçileri 28-30 Eylül’de...

Güneş elçileri 28-30 Eylül’de İzmir’de buluşuyor

Greenpeace Türkiye güneş enerjisi konulu bir eğitim düzenliyor. ‘Güneş Elçileri’ isimli eğitim 28-30 Eylül tarihleri arasında İzmir, Seferihisar’da düzenlenecek.

İki gün sürecek eğitimde, Türkiye ve dünyada enerji dönüşümü incelenerek, güneş enerjisi ve fotovoltaik paneller hakkında temel bilgiler anlatılacak, nasıl güneş projesi geliştirilebileceği üzerine çalışılacak; bunlarla birlikte Türkiye’deki mevzuat, fon kaynakları ve kooperatifçilik hakkında uzmanlar görüşlerini aktaracak.

Hayata geçirilebilecek somut projelerin tartışılmaya açılması, Türkiye’de güneş enerjisinin ön plana çıkması için neler yapılabileceğinin konuşulması amaçlanan eğitim için son başvuru tarihi 22 Eylül 2017.

Eğitim başvuru adresi: gunesrehberi.org/#form

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content