1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. İstanbul’da hane içi şiddet...

İstanbul’da hane içi şiddet konferansı düzenleniyor

Domestic Violence: A Public Health Challenge (Kamu Sağlığı Sorunu olarak Hane içi Şiddet) Konferansı 20-23 Şubat 2019 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşiyor. LastMile4D örgütünün düzenleyeceği konferansta İran, Azerbaycan ve Türkiye’de hane içi şiddet alanında çalışan kamu ve sivil toplum temsilcileri ağırlanacak.

Etkinliğin ayrıntıları ve başvuru detayları için aşağıdaki butona tıklayarak LastMile4D web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Başvuru formu da web sitesinde yer almaktadır.

Konferansa katılım için son başvuru tarihi: 20 Ekim 2018

Not: Toplantı dili İngilizce’dir.
[vc_btn title=”Konferans detayları için tıklayınız” color=”violet” size=”lg” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.lastmile4d.org%2FConferences%2FDVTR%2F%3Fsrc%3Di2%23about||target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row]

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content