1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Hangi İnsan Hakları Film...

Hangi İnsan Hakları Film Festivali

8 yıldır DOCUMENTARIST çerçevesi altında gerçekleştirmekte olduğumuz Hangi İnsan Hakları? Film Festivali’nin bu sene ana teması ‘Doğal Haklar”ımız: Günümüzün en yakıcı sorunlarından biri olan ”temel haklarımız” olgusunu yerli, yabancı filmler, söyleşi ve panellerle vurgulayacak olan festival, Direniş Öyküleri, Kadın Hakları, İklim İçin, Yüzleşme, Hayvan Hakları gibi başlıklar altında 40’tan fazla belgesel sunacak. Bu yıl 10-14 Aralık tarihleri arasında tam 5 gün boyunca Beyoğlu’ndaki kültür sanat mekanlarından Aynalı Geçit Etkinlik Merkezi ve SALT Galata’da yapılacak olan festivale yerli ve yabancı konuklarımız da katılacak. Ayrıca, imkanımız olursa festivalden bir paket filmi 15-16 Aralık tarihlerinde Artvin / Hopa’ya da taşıyıp 2 gün boyunca film gösterimi ve katılan konuk yönetmenlerle söyleşiler de yapmayı planlıyoruz.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content