1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. HOPES programı başvuruları açıldı

HOPES programı başvuruları açıldı

Suriyeli mültecilerin eğitim alabilmesi için yürütülen Avrupa Birliği projesi HOPES teklif çağrısında bulundu. Proje kapsamında, mülteciler ve mültecilerin yaşadığı Türkiye, Kuzey Irak, Lübnan, Mısır, Ürdün ve Suriye odaklı, eğitim alanında faaliyet gösteren 40 adet girişim desteklenecek.

Yerel ve bölgesel örgütlerin başvuruda bulanabileceği projede, en fazla 18 aylık süre içerisinde  6000 ile 60000 Avro arası bütçe talep edilebilecek.

Başvuru için aşağıdaki linklerde yer alan tüm formların indirilip doldurulması ve cfp@hopes-madad.org adresine 1 Mayıs 2017 tarihine kadar yollanması gerekiyor.

Annex 1- HOPES Call for Proposals Announcement
Annex 2- Full Application form
Annex 3- Rules and Regulations for HOPES grants
Annex 4 – Checklist for Organisational Capacity Assessment (COCA)
Annex 5- Selection Score Sheet Application
Annex 6- Narrative and Financial Report Templates

Proje ve başvuru koşullarıyla ilgili detaylı bilgi için >> http://www.campusfrance.org/en/page/hopes-call-proposals-cfp 

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content