1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. İğneada-Demirköy Çevre Platformu Sosyal...

İğneada-Demirköy Çevre Platformu Sosyal Medya Çağrı Metni

İğneada-Demirköy Çevre Platformu Sosyal Medya Çağrı Metni’ni aşağıda bulabilirsiniz: Cennet İğneada’da yapacağımız etkinlikler için sizleri “Doğa Haberleri “adresini takip etmeye davet ediyoruz. Biz sizinle dünya cenneti İğneada’yı paylaşıyoruz. Lütfen siz de cenneti dostlarınızla paylaşın. Twitter: www.twitter.com/dogahaberleri Facebook: www.facebook.com/dogahaberleri Instagram: www.instagram.com/dogahaberleri   Bu adresler üzerinden,

  • Doğa haberleri sayfalarımızı takip edebilirsiniz.
  • Sosyal medyadaki oluşumlarınıza bu adreslerimizde yayımlanan bilgileri, bu adresi mention ederek (@ hesap adını yazarak) paylaşabilirsiniz.
  • Çevre konusundaki düşüncelerinizi paylaşırken bu paylaşımların sonuna mention koyabilirsiniz.
  • Bu adreslerimizden paylaşılmış fotoğraf ve filmleri kendi lokal cihazınıza indirerek değil paylaşımın içindeki orijinal adresiyle paylaşabilirsiniz.

  Çevre için tek ses tek yürek olmamızı sağlayacak bu küçük aksiyonlara göstereceğiniz özen için hepinize teşekkürü bir borç biliriz. Sevgilerimizle,   İĞNEADA-DEMİRKÖY ÇEVRE PLATFORMU

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content