1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. İltica ve Göç Araştırmaları...

İltica ve Göç Araştırmaları Merkezi(IGAM), “Halep’te Gazeteci Olmak” konulu konferansa davet ediyor…

İltica ve Göç Araştırmaları Merkezi (Research Centre on Asylum and Migration-IGAM), Sayın Francesca Borri’nin (**) “Halep’te Gazeteci Olmak” konulu konferansını onurlandırmanızı diler.

Tarih: 4 Aralık 2014, Perşembe

Saat: 18.00

Adres: Cezayir Toplantı Salonu, Hayriye cad. 12, Galatasaray (Galatasaray Lisesi arkası), Beyoğlu, İstanbul

Tarih: 5 Aralık, Cuma

 Saat: 15.00

 Adres: USAK, Mebusevleri Mahallesi, Ayten Sokak, No. 21, Tandoğan, Ankara/TÜRKİYE

(**) FRANCESCA BORRI: Hukuk öğrenimi gören ve uluslararası ilişkiler dalında Doktora yaptıktan sonra, Kosova ve Filistin’de arabulucu olarak çalışmalarda bulundu. Suriye’deki savaşı serbest gazeteci olarak çatışma alanlarından izledi ve yazıları aralarında The Guardian, The Columbia Journalism Review, Il Fatto Qountidiano, La Stampa gibi çeşitli İtalyan ve uluslararası gazetelerde yayınlandı. aa Konferans dili İngilizce olacaktır ve Türkçe ’ye simultane çeviri sağlanacaktır. Daha fazla bilgi için: 0532 334 99 97 (İGAM) IGAM, bu konferansın desteklenmesinde ana sponsorluk yapan Açık Toplum Vakfı ile değerli destekçilerimiz Uluslararası Stratejik Araştırmalar Kurumu (USAK) ve Uluslararası Mavi Hilal Vakfı’na teşekkürlerini sunar.

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content