1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. IPUD yeni ekip arkadaşı...

IPUD yeni ekip arkadaşı arıyor

İyi Pamuk Uygulamaları Derneği (IPUD) saha eğitim ve kapasite geliştirme uzmanı arıyor. İlgilenen adaylar için son başvuru tarihi 16 Haziran Cuma. Özgeçmişlerinizi yonetim@iyipamuk.org.tr adresine iletebilirsiniz.

2013 yılından beri faaliyet gösteren IPUD, Türkiye’de pamuk üretimini, pamuğu üreten kesimler için, pamuğun yetiştirildiği çevre için ve sektörün geleceği için daha iyi bir hale getirmek amacını taşıyor. Dernek, pamuk çiftçisinden, tüccarına, iplik üreticisinden, tekstil sanayicisine kadar Türkiye’deki pamuk üretimini ve tekstil sektörünü sürdürülebilirlik konusunda yukarıya taşımayı hedefliyor.

Dernek tarafından yayınlanan iş tanımını aşağıda bulabilirsiniz:

“Saha Kapasite Geliştirme ve Eğitim Uzmanı, Türkiye’nin farklı yerlerindeki Üretici Birim ve çiftçilere Better Cotton Üretim Standartlarında üretim yapabilmeleri için gerekli teknik eğitim altyapısının sağlanmasından ve bu konuda kapasitelerinin geliştirilmesinden sorumludur. Bu sorumluluk; Üretici Birim personeli ve çiftçilere yönelik eğitim içeriği hazırlamak, bizzat bazı eğitimlerin verilmesini sağlamak ve eğitimler için farklı kurumlarla işbirlikleri kurmayı da içermektedir.”

Ayrıntılı iş ilanı için buraya tıklayınız.

Skip to content