1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. KADAV ‘Kadına yönelik şiddetle...

KADAV ‘Kadına yönelik şiddetle mücadele araçları’ atölyeleri düzenliyor

Kadınlarla Dayanışma Vakfı (KADAV), Birleşmiş Milletler Kadın Ajansı (UN Women) ile işbirliği içinde yürüttüğü Kadın Kadının Yurdudur Dayanışma Platformu çalışmaları kapsamında Hatay ve Gaizantep’te atölye/eğitim çalışmaları düzenleyecek. KADAV, CEDAW (Kadına Karşı Her Türlü Ayrımcılığın Yok Edilmesi Sözleşmesi) ve İstanbul Sözleşmesi başta olmak üzere kadına yönelik şiddetle mücadeleye katkı sunan araçlar üzerine biri Gaziantep’te (1-2 Kasım 2018) diğeri Hatay’da (5-6 Kasım 2018) olmak üzere iki eğitim/atölye çalışması gerçekleştirecek.

Etkinlikle ilgili önemli notlar:
  • Gaziantep ve Hatay toplantılarına diğer illerden katılacakların yol ve konaklama ücretleri karşılanacak.
  • Atölye/etkinlikler yalnızca kadın katılımına açık olarak tasarlandı.
  • Toplantılarda ardıl Arapça çeviri yapılacak.

KADAV’ın etkinliklerine katılmak isteyenlerin en geç 15 Ekim 2018 tarihine kadar katılım taleplerini sanemztrk@gmail.com adresine göndermesi gerekiyor.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content