1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Kamu-sivil toplum iş birliğinde...

Kamu-sivil toplum iş birliğinde iyi örnekler belgesi yayında

Kamu-Sivil Toplum İş Birliği Projesi (Kamu-STK İşbirliği için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının Kapasitesinin Güçlendirilmesi Teknik Yardım Projesi) kapsamında düzenlenen kapasite geliştirme eğitimlerinin yanında bir de belge yayınlandı.

Geçtiğimiz Ekim ayında yayınlanan Kamu-STK İstişaresine Dair İyi Uygulamalar Belgesi, çeşitli Avrupa ülkelerinden iyi uygulamaları bir araya getiriyor ve konuyla ilgili uluslararası kuruluşların düzenlemelerini inceliyor.

Kamu-STK İstişaresine Dair İyi Uygulamalar Belgesi’ne göz atmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:

http://bit.ly/kamu-stk-belge

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content