1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. “Karaelmas Parlıyor Projesi” Gençlik...

“Karaelmas Parlıyor Projesi” Gençlik Çalıştayı 26-27 Ekim’de düzenleniyor…

SOSEV ‘in Avrupa Birliği Eurodesk noktası desteği ile başlatılan “Karaelmas Parlıyor Projesi” Gençlik Çalıştayı  26-27 Ekim’de Manisa Soma SOSEV ve Soma Belediyesi konferans salonunda  gerçekleşiyor. Türkiye’de aktif olarak çalışan Sivil Toplum Kuruluşlarından gençlere ve gençlik çalışanlarına  açık olan bu çalıştayda 2 gün boyunca gençlik politikaları,gençlerin  bakış açısıyla siyaset, aktif ve katılımcı yurttaşlık ve  insan hakları konuları  işleniyor. Akşamları ise okuma ve film atölyeleri ile program tamamlanıyor. Eğitim sonunda yayınlanacak bildiri ile gençlerin son dönemde ülkemizde ve dünyada yaşanan sorunlara bakışı ortaya konulacaktır.

 

Son başvuru tarihi: 08 Ekim Salı Başvurularının sonuçlandırılması:15 Ekim Salı Yol (650 km ve üzeri için uçak masrafları ) ve konaklama SOSEV tarafından karşılanmaktadır. Detaylı bilgi için www.sosev.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content