1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Kaynak Geliştirme Sertifika Programı...

Kaynak Geliştirme Sertifika Programı 5. dönemi başlıyor

Fundraising Okulu’nun The Resource Alliance Fundraising School ile ortaklaşa gerçekleştireceği Kaynak Geliştirme Sertifika Programı 5. dönemi başlıyor.

Bugüne kadar 70 uzmanın mezun olduğu program 4 Kasım 2017 – 6 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Bu yıl ilk kez katılımcı STÖ’lerden en az biri kaynak geliştirmeyi öğrenmekle kalmayacak, geliştireceği strateji çerçevesinde ilk pilot çalışması için bir BAŞLANGIÇ FONU almaya hak kazanacak.

Programın detaylarına ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayınız.[vc_btn title=”Detaylar için tıklayınız!” style=”flat” color=”blue” size=”lg” align=”center” css_animation=”bounceIn” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.fundraisingokulu.org%2F||target:%20_blank|”]Programa kayıtlar devam etmektedir. Katılım 25 kişi ile sınırlıdır. Yılda bir gerçekleştirilen programda yerinizi almak için siz de Fundraising Okulu ile iletişime geçebilirsiniz.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content