1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Kentsel kamusal mekanın toplumsal...

Kentsel kamusal mekanın toplumsal cinsiyet eşitliği açısından değerlendirilmesi: ‘Kentsel kamusal mekan kimin? atölyesi’

Çalışmayla, kentin toplumsal cinisyet rolleri çerçevesinde eşit kullanımına dair farkındalık yaratılması amaçlanıyor. Konuyla ilgili durum saptaması, veri toplama süreci, verilerin kentli ile eş zamanlı paylaşımı ve farklı düzeylerde katılımcı yaklaşımlarla problem belirleme çalışması yürütülüyor. Çalışma sonucunda düzenlencek atölye, araştırma raporu ve sergiyle kent hakkının toplumsal cinsiyet açısından değerlendirilmesi amaçlanıyor.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content