1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. KOREV ‘Şemsiye Hareketi’ni başlatıyor

KOREV ‘Şemsiye Hareketi’ni başlatıyor

KOREV (Koruyucu Aile, Evlat Edinme Derneği) 19 Mart 2017, Pazar günü #şemsiyehareketi etiketiyle bir sosyal medya kampanyası başlatıyor. Şemsiye Hareketi, koruyucu aile konusunda farkındalık yaratmaya yönelik bir sosyal sorumluluk projesi.

KOREV’i ve Şemsiye Hareketi’ni sosyal medya hesaplarından; https://www.facebook.com/Korevankara/https://www.facebook.com/semsiyehareketi/,  https://twitter.com/KorevAnkara ve web sitelerinden http://www.1semsiyekaccocukkorur.com/ takip edebilir; çekeceğiniz videolarla kampanyaya katkıda bulunabilirsiniz.

KOREV tarafından yaygınlaştırılan metni aşağıda bulabilirsiniz.

“1 Şemsiye Kaç Çocuk Korur?

Koruyucu Aile konusunda “farkındalık” oluşturmaya yönelik ŞEMSİYE HAREKETİ projesi.

19 Mart Pazar günü, sosyal medya hesaplarında, şemsiyeli videolara ile fotoğraflar yayınlanacak. Katılımcılar; kendi cep telefonları ile çektikleri 10 saniyelik videolarını ve/veya fotoğraflarını, “1 Şemsiye Kaç Çocuk Korur?” sorusuyla paylaşarak, Koruyucu Aile projesine destek verecekler.

Kampanya bilgileri  http://www.1semsiyekaccocukkorur.com/  adresinde.

Kampanya #semsiyehareketi  #BirÇoğumuzKoruyucuAileOlabiliriz  #1şemsiyekaççocukkorur etiketleri ile yaygınlaştırılmaya çalışılıyor.”

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content