1. Anasayfa
  2. /
  3. Avrupa Birliği'nden Haberler
  4. /
  5. Küresel Kültürel İlişkiler Programına...

Küresel Kültürel İlişkiler Programına başvurular açıldı

Küresel Kültürel İlişkiler Programı (GCRP) 2023 için başvurular başladı. 10 – 13 Ekim tarihleri arasında İspanya’nın Madrid kentinde düzenlenecek program, iklim değişikliği ve çevre sorunları alanında çalışan katılımcılarını arıyor.

Çalışmalarınıza nasıl disiplinler arası ve sektörler arası bir uygulama getirebileceğinizi hiç düşündünüz mü? Birbirinizden öğrenmek ve küresel zorlukları ele almak için farklı sektörlerden profesyonellerle anlamlı bir şekilde etkileşim kurmakla hiç ilgilendiniz mi?

Kültürel İlişkiler Platformunun yürüttüğü Küresel Kültürel İlişkiler Programı (GCRP), anlamlı bağlantılar kurmak ve kültürler arası iş birliklerini tartışmak üzere dünyanın dört bir yanından uygulayıcıları bir araya getiriyor. Kültürel İlişkiler Platformu, programı 2023 döneminde iklim değişikliği ve çevre sorunları alanında çalışan katılımcılara da açıyor.

Program, kültürel ve yaratıcı sektörlerde veya iklim değişikliği ve çevre konularında çalışan 40 profesyonel ve girişimci arıyor. 25-39 yaşları arasında, uluslararası/kültürler arası işbirliği konusunda en az üç yıllık deneyime sahip; kamu, özel sektör, sivil toplum örgütü ya da serbest meslek sahibi kişiler programa başvuru yapabilir.

Program hakkında detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın.

 

Skip to content