1. Anasayfa
  2. /
  3. Fon, Hibe, Destek Duyuruları
  4. /
  5. Kurumsal Destek Fonu başvuruları...

Kurumsal Destek Fonu başvuruları açıldı!

Sivil Toplum için Destek Vakfı’nın sivil toplum örgütlerinin kurumsal gelişimlerini desteklemek amacıyla tasarlanan Kurumsal Destek Fonu’na başvurular başladı. Son başvuru tarihi 7 Ekim Perşembe günü saat 15.00

Sivil Toplum için Destek Vakfı’nın koordinasyonu ve kaynaklarıyla, Turkey Mozaik FoundationDalyan Foundation ve kişisel bağışçıların katkısıyla ve işbirliğiyle kurulan Kurumsal Destek Fonu, STÖ’lerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için gerekli becerileri kazanarak koşullara adapte olmalarına, bunu iş yapma biçimlerine yansıtmalarına ve böylece kurumsal olarak dönüşmelerine destek olmak için uygulanıyor.

Fon başvurusuna, Türkiye’de kurulmuş en az 1 yıldır sahada aktif olarak çalışan dernekler, vakıflar, kooperatifler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar başvurabiliyor. Faydalanıcı bir kuruma en fazla 100.000 TL tutarında hibe desteği sağlanacak. Fon kapsamında toplam 300.000 TL hibe dağıtılacak.

Başvuru yapmak isteyen kuruluşların başvurularını en geç  7 Ekim Perşembe günü saat 15.00’e kadar göndermeleri gerekiyor.

Başvuru formu için tıklayın.

Çağrıyla ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

 

Skip to content