1. Anasayfa
  2. /
  3. Sivil Toplumdan Haberler
  4. /
  5. Pavyon Sanat Proje Döngüsü...

Pavyon Sanat Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi düzenliyor

Toy Gençlik Derneği, Pavyon Sanat Projesi kapsamında 3-4 Haziran tarihlerinde Eskişehir’de Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi düzenliyor. Eskişehir’deki 18-30 yaş arası genç sanatçılar 31 Mayıs Çarşamba günü 23.59’a eğitime başvuru yapabilir.

Toy Gençlik Derneği, Kültür ve Sanat Yoluyla Değişim için Diyalog (Elele) Projesi kapsamında Avrupa Birliği desteği ile yürütülen Pavyon Sanat Projesi genç sanatçıların kapasite gelişimlerine odaklanıyor. Genç sanatçıların yaratıcı endüstriler (sanat piyasası) içerisinde yaşadığı hak ihlallerini görünür kılma, hakları hakkında bilgilendirme, bireysel ve kolektif olarak sanat piyasasında kaynak geliştirme yöntemlerini aktarmayı planlıyor.

Toy Gençlik Derneği, Pavyon Sanat Projesi ile 18-30 yaş arası genç sanatçılar için çok yönlü bir gelişim programı hazırladı. 5 farklı faaliyet ile genç sanatçılara yönelik kapasite gelişimi eğitimleri, deneyim paylaşımı atölyeleri, karma genç sanatçı sergisi ve video-podcast serisi hazırlayan Toy Gençlik Derneği, bu projenin ardından Pavyon Sanat’ın bağımsız şekilde genç sanatçıları desteklemeye devam etmesini hedefliyor.

Bu kapsamda Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi 3-4 Haziran tarihlerinde 10.00-17.00 saatleri arasında Eskişehir’de gerçekleştirilecek.

Eğitim ile Eskişehir’deki 18-30 yaş arası genç sanatçıların üretimlerini arttırabilmesi, kendi kaynaklarını geliştirebilmeleri, sanat alanındaki üretimlerini projelendirebilmeleri hedefleniyor. Bunun için sivil toplum ve yaratıcı endüstrilerde uzman olan isimler ile çalışılacak ve 2 tam gün eğitim verilecek.

Eğitime 31 Mayıs Çarşamba günü 23.59’a kadar başvuru yapabilir.
Eğitim hakkında detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın.

Başvurucuların dikkatine: Destek kalemleri güncelleniyor
Sivil Düşün destekleriyle yapabileceğiniz harcamalar 1 Nisan itibariyle güncelleniyor.

Detaylar için tıklayın.

Skip to content