1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Professional Fellows Programı başvuruya...

Professional Fellows Programı başvuruya açıldı

American Councils for International Education Professional Fellows Programı başvuruya açıldı. Programa ait duyuruyu ve başvuru linkini aşağıda bulabilirsiniz:

NOT: Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı yalnızca duyurunun yaygınlaşmasına destek olmaktadır. Sorularınız için lütfen duyurudaki e-posta adresi üzerinden American Councils for International Education ile iletişime geçiniz.

“American Councils for International Education Professional Fellows Programı Türkiye, Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan ve Moldovya’da yaşayan “Yönetişim ve Toplum Temelli Çalışmalar” alanlarında çalışan genç profesyonelleri Amerika’da beş hafta süreyle deneyim kazanmaya davet ediyor.

20 Nisan-29 Mayıs 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek programa katılmaya hak kazananlar Washington D.C’deki oryantasyon toplantısının ardından Amerika’nın farklı eyaletlerinde yerel meclislerde, yürütme organlarında, savunuculuk yapan sivil toplum kuruluşları ve düşünce kuruluşlarıyla, yönetişim ve toplumsal çalışmalar alanlarında faaliyet gösteren kurumlardaki Amerikalı meslektaşlarıyla beraber çalışacak. Programa son başvuru tarihi 1 Kasım 2019.

Başvuru kriterleri ve diğer detaylar için aşağıdaki linki inceleyebilir, sorularınız için professionalfellowsturkey@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

http://professionalfellows.americancouncils.org/#intro

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content