1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Proje Evi çevrimiçi topluluğunu...

Proje Evi çevrimiçi topluluğunu sizlerle tasarlamak için anketine katılıma çağırıyor

Proje Evi, çevre ve doğa koruma konuları önceliğinde demokratik katılım ve gönüllülüğü teşvik etmek üzere bir çevrimiçi topluluk oluşturmak için Sivil Düşün desteğiyle yola çıktı. Topluluğun ilk adımı olarak tüm internet kullanıcılarına açık anketini yayınlayan Proje Evi’nin duyurusunu ve anketi doldurabileceğiniz adresi aşağıda bulabilirsiniz:

“Proje Evi sizi e-patika.net anketine davet ediyor”

“Proje Evi, ‘gönüllü katılım ve ‘aktif vatandaşlık’ kavramlarını geliştirmek amacıyla, öncelikle çevre ve doğa koruma konularında çalışan kişi ve kurumları bir araya getirecek e-patika.net adında çevrimiçi bir topluluk oluşturmayı hedefliyor. Sivil Düşün AB Programı tarafından desteklenen e-patika.net, benzer girişimlerden farklı olarak interaktif ve üyelerinin ihtiyaçları, kapasiteleri ve beklentileri doğrultusunda geliştirilmeye açık yeni nesil bir öğrenme ortaklığıdır. Sizi bu amaçla hazırladığımız ankete https://e-patika.net.questionpro.com adresi üzerinden katılmaya davet ediyoruz. Bilgi gizliliğine önem veren bu araştırma e-patika.net çerçeve ve içeriğininin oluşturmakta bize katkı sağlayacaktır.”

Son katılım tarihi: 2 Şubat 2018 Cuma günü saat 17.00

Proje Evi: http://web.proje.info.tr

“Proje Evi’s invitation to e-patika.net survey”

Proje Evi is promoting the ‘volunteerism’ and ‘active citizenship’ concepts through gathering people and institutions, primarily, working on environment and nature protection issues under the name of e-patika.net online community. E-patika.net is supported by Sivil Düşün EU Programme It is a new generation of a learning community and differs from the similar initiatives with its interactive approach and ability to be able to responds its members’ needs, capabilities and expectations. To this aim, we are inviting you to join our survey by clicking this link https://e-patika.net.questionpro.com. Your data privacy will be respected and results of this survey will help us to set up the framework and content this online platform.

Deadline : February 2nd, 2018 Friday 17.00 o’clock CET.

Proje Evi http://web.proje.info.tr

Skip to content