1. Anasayfa
 2. /
 3. Haber Arşivi
 4. /
 5. Kamu-STK İş Birliği Projesi...

Kamu-STK İş Birliği Projesi ‘Proje Geliştirme Destek Masası’ açıldı

Kamu-STK İş Birliği için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının Kapasitesinin Güçlendirilmesi Teknik Yardım Projesi kapsamında “Proje Geliştirme Destek Masası” açıldı.

Projenin yayınladığı duyuruyu aşağıda bulabilirsiniz:

Not: Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı yalnızca duyurunun yaygınlaştırılmasına destek olmaktadır. Sorularınız için Kamu-STK İş Birliği Projesi ile iletişime geçebilirsiniz.

“Proje Geliştirme Destek Masası, proje hazırlığı için bilgi ve danışmanlık almak isteyen STÖ’lere çevrimiçi danışma ve bilgi sağlama amacıyla kuruldu.

Sosyal sektörlerde faaliyet gösteren tüm STÖ’ler bu çevrimiçi hizmetten faydalanabilir ve aşağıdaki konularda danışmanlık hizmeti alabilirler:

 • Proje fikri ile ilgili tanımlamalar / açıklamalar
 • İnsan kaynakları mobilizasyonu / Gönüllü yönetimi
 • Bütçe hazırlanması ve fon yaratma
 • Ortakları belirleme, paydaşların analizi, ağ oluşturma
 • Görünürlük, iletişim ve savunuculuk
 • Hedef gruplara sosyal hizmet sunumuna ilişkin tematik açıklamalar ve uzmanlık
 • Yasal sorunlar
 • İyi yönetişim
 • AB sosyal politikaları ve uluslararası en iyi uygulamalar

Yardım masasına bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz 👉 http://kamusiviltoplum.com/proje-gelistirme-destek-masasi-giris/

Kamu-STK İş Birliği Projesiyle ilgili detaylı bilgi için 👉 www.kamusiviltoplum.com “

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content