1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. 12. Sabancı Vakfı Filantropi...

12. Sabancı Vakfı Filantropi Semineri 2 Aralık’ta

Sabancı Vakfı, 2007 yılından beri düzenlediği filantropi seminerlerinin 12’ncisini 2 Aralık 2019’da düzenliyor. Seminerin bu yılki teması “Engelsiz Yaşam Teknolojileri: Eğitim ile Güçlenme”. Detaylı bilgi ve kayıt formu için Vakıf tarafından yayınlanan duyuru metnini aşağıda bulabilirsiniz.

NOT: Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı yalnızca haberin yaygınlaştırılmasına destek olmaktadır. Sorularınız için lütfen Sabancı Vakfı ile iletişime geçiniz.

12.Sabancı Vakfı Filantropi Semineri’nin Bu Yılki Teması “Engelsiz Yaşam Teknolojileri: Eğitim ile Güçlenme”

2007 yılından beri her yıl düzenlenen Sabancı Vakfı Filantropi Semineri, stratejik hayırseverlikteki yeni yaklaşımları ve toplumsal gelişme alanındaki çalışmaları tartışmak üzere, uzman konuşmacılarla farklı sektörlerden katılımcıları bir araya getiriyor.

2 Aralık 2019 tarihinde “Engelsiz Yaşam Teknolojileri: Eğitim ile Güçlenme” başlığıyla gerçekleştirilecek olan 12. Sabancı Vakfı Filantropi Semineri’nde, eğitimin engelli bireylerin bağımsız yaşamındaki rolü gündeme taşınacak. İlham verici performanslar ve açılış konuşmalarıyla başlayacak seminerin panel oturumunda Türkiye’den ve dünyadan genç engelli bireyler kendi öz savunuculuk çalışmalarının dönüştürücü gücünden bahsedecek. Ayrıca, seminerin önemli bir parçası olan fuaye alanında ise, katılımcılar erişilebilirliğe yönelik geliştirilmiş yenilikçi eğitim teknolojilerini ve kapsayıcı eğitim modellerini öğrenme ve deneyimleme imkanı bulacak.

2 Aralık 2019 Pazartesi günü Sabancı Center, İstanbul’da gerçekleştirilecek seminerle ilgili detaylı bilgiye ve kayıt formuna web sitesinden ulaşılabilir: http://engelsizyasamteknolojileri.org/

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content