1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. SAHANA Projesi İlgi Anketi

SAHANA Projesi İlgi Anketi

Sivil Düşün AB Programı bu haberi “Sivil Toplum Afet Platformu” adına yayınlamaktadır.

Sayın İlgili, Sivil Toplum Afet Platformu (SİTAP) afet alanında çalışan ve/veya afetlerde çeşitli kapasitelerde aktif katkı veren, başta sivil toplum kuruluşları olmak üzere tüm ilgilenen kurumların kullanıma açık olacak bir afet yönetim yazılımı altyapısını oluşturma gayreti içersindedir.  Bu doğrultuda dünyada gittikçe daha yaygın olarak kullanılan bir afet yönetim yazılımı olan SAHANA/Eden yazılımının Türkiye adaptasyonuna başlamıştır. Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti finansmanı ile yürütülmekte olan bu çalışmanın ilk aşaması olarak size aşağıdaki anket gönderiyoruz. Bu  anket ile anılan yazılımdan kendi çalışmalarında yararlanmak ve gittikçe büyüyecek bir ağın içerisinde yer alarak, afet yönetiminde verimliliğin arttırılmasi ve ilgili kurum ve kuruluşlar arasından daha yaygın bir işbirliğinin altyapısının oluşturulması çalışmalarına ilgi duyacak kuruluşların belirlenmesi amaçlanmıştır. Ankete yanıt veren ve SAHANA/Eden yazılımı ile ilgilenen kuruluş  temsilcileri Ocak ayı sonuna doğru gerçekleştirilecek kapsamlı bir tanıtım toplantısına çağrılacak ve daha sonra kuruluşlara yazılımın kullanımına ilişkin bir dizi eğitim verilecektir. Aşağıdaki linkte bulunan anketi bir kaç dakikanızı vererek kuruluş faaliyetleriniz doğrultusunda en geç 26 Aralık Cuma akşamına kadar doldurmanızı rica ederiz.

Anket için: https://docs.google.com/forms/d/1eWS_vU-bxpHwctcY2NcduDVLnkCmSFnd56j0TTvg2BM/viewform

Bilgi için : elvan.cantekin@magvakfi.org.tr 

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content