1. Anasayfa
 2. /
 3. Haber Arşivi
 4. /
 5. Sivil Düşün sendikalara yönelik...

Sivil Düşün sendikalara yönelik Bilgilendirme Toplantısı düzenliyor

Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı, 25 Aralık 2018 tarihinde Ankara‘da sendikalara ve sendikal haklar alanında çalışan aktivist ve STÖ’lere yönelik Bilgilendirme Toplantısı düzenliyor.

Sivil Düşün, sivil toplum danışma toplantılarında ortaya çıkan ihtiyaçlara göre, 2016-2018 dönemi boyunca Sivil Düşün desteklerinden sayısal ve oransal olarak daha az faydalanmış olan bölgelerin, STÖ’lerin ve çalışma alanlarının belirli kotalar dahilinde önceliklendirilmesi hedeflendi. Sendikalar da tanınan bu öncelik kapsamında desteklenecek grupların içinde bulunuyor. Düzenlenecek Bilgilendirme Toplantısı’nda Sivil Düşün Destekleri ve iletişim çalışmaları katılımcılarla paylaşılacak ve Sivil Düşün’e başvuru yaparken bilinmesi gereken aşamalarla ilgili ortak çalışma yürütülecek.

Toplantıya katılmak üzere başvuru yapmak için buraya tıklayınız.

Son başvuru: 19 Aralık 2018, saat: 12.00

Önemli bilgiler:
 • Toplantı tam gün sürecektir.
 • Toplantıya Ankara dışından katılacak kişilerin ulaşım masrafları Sivil Düşün tarafından karşılanacaktır. Otobüs veya trenle gelenlerin gidiş-dönüş biletlerini organizasyon ekibine teslim ederek geri ödeme almaları gerekmektedir. Uçak ile seyahat edeceklerin biletleri Sivil Düşün tarafından alınacaktır.
 • Yalnızca toplantı günü dönüş imkanı bulamayacak katılımcıların konaklama masrafları Sivil Düşün tarafından karşılanabilecektir. Konaklamalar kamu kaynaklarının verimli kullanılması amacıyla çift kişilik olarak yapılacaktır. Tek kişilik odada konaklamak isteyen konuklar fiyat farkını kendileri ödeyerek gerekli ayarlamaları yapabilir.
 • Şehir içi ulaşım masrafları Sivil Düşün tarafından karşılanmamaktadır.
 • Sivil Düşün tarafından uçak biletleri alınmış ve/veya konaklamasına dair otel rezervasyonu yapılmış katılımcıların mücbir bir sebep olmaksızın toplantıya katılmamaları ve Sivil Düşün’e bilgi vermemeleri durumunda oluşabilecek bilet ücreti/cezai işlemlere dair Sivil Düşün tarafından geri ödeme talep edilecektir. Söz konusu mücbir sebebe dair hastane raporu vb. destekleyici dokümanların Sivil Düşün’e sunulması gerekmektedir.
 • Toplantının program detayları ve toplantı düzenlenecek mekanın bilgileriyle ilgili başvurusu kabul edilen kişilerle iletişime geçilecektir.
 • Toplantı için belirlenen mekanlarda salon kapasitesinin üzerine çıkılması halinde, taban örgütlerinin başvurularına öncelik verilecektir.

Toplantılara katılmadan önce iletmek istediğiniz sorular olduğu takdirde aşağıdaki iletişim adreslerinden Sivil Düşün Teknik Destek Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

E-posta: yardimmasasi@sivildusun.eu
Facebook: /SivilDusun
Twitter: /SivilDusun
Telefon: 0312 428 05 61- 0312 428 05 62
(Telefonla iletişime geçecek kişilerin Yardım Masası saatlerinde aramaları rica olunur.)

Yardım Masası:

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 09:30 – 12:00 saatleri arasında Yardım Masası’na ulaşarak bilgilendirme toplantılarıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Aşağıda belirtilen özel ihtiyaçlarınız için formda yer alan ilgili soruyu yanıtlayabilir ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz:

 • İşaret dili tercümanı
 • Engelli katılımcılar için şehir içi ulaşım ve/veya refakatçi desteği
 • Çocuklu katılım / kreş hizmeti
 • Vejetaryen, vegan ve/veya sağlık nedeni ile kişiye özel ikram
 • Diğer
Skip to content