1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. “Senin Hakkın, Gençlik Hakkı!”...

“Senin Hakkın, Gençlik Hakkı!” Projesi Yerel Bilgilendirme Toplantıları 6-7 Aralık’ta Gaziantep’te Devam Edecek.

“Senin Hakkın, Gençlik Hakkı!” Projesi dâhilinde sürmekte olan Yerel Bilgilendirme Toplantıları 6-7 Aralık 2014’te Gaziantep’te gerçekleşecek. Toplantı süresince gençlik politikaları, ulusal gençlik konseyi, hak temelli yaklaşım, yerelde ve ulusalda gençliğin ve gençlik örgütlerinin mevcut durumu tartışılacak ve kuruluş çalışmaları devam eden Gençlik Örgütleri Forumu’nun önemi, yapısı ve işleyişi hakkında bilgiler verilecektir. Toplantıya ait detayları ve başvuru formunu şu linkte bulabilirsiniz: http://www.genchakli.org/tr/41-14/6-7-Aralik-2014-Gaziantep.html Daha detaylı bilgi ve başvuru için lütfen ilinizde yer alan Yerel Temas Noktası ile bağlantıya geçiniz. TOPLANTI BAŞLAMA SAATİ: 10:00 YER: GSB Gaziantep Gençlik Merkezi (BAYAZHAN YANI-ZİRVE DERSHANESİ KARŞISI-KIRKAYAK PARKI ÇAPRAZI) Daha detaylı bilgi için: Gaziantep Yerel Temas Noktası: Mahmut Küpeli cep: 0507 449 11 15 e-posta: mahmut_kupeli_@outlook.com Proje Asistanı: Ceylan İnceoğlu tel: 0312 417 11 24-115 e-posta: ceylan@gsm.org.tr

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content