1. Anasayfa
  2. /
  3. Sivil Toplumdan Haberler
  4. /
  5. SES Derneği Görsel İçerik...

SES Derneği Görsel İçerik ve İletişim Koordinatörü arıyor

SES Eşitlik ve Dayanışma Derneği, Haziran 2022’de ve tam zamanlı istihdam edilmek üzere, Görsel İçerik ve İletişim Koordinatörü arıyor. İlgilenen adaylar 31 Mayıs 2022 tarihine kadar başvuru yapabilir.

SES Eşitlik ve Dayanışma Derneği aktif yurttaşlık temelinde bireylerin örgütlü mücadelesini destekliyor, toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlamak üzere kadınların bütünsel olarak ama özellikle de kamusal alan ve politikada güçlendirilmesini önceliyor. Sürdürülebilir kalkınma ve iklim değişikliği başta olmak üzere, kamusal ve toplumsal sorunların çözümü için genç kadın liderlerin öne çıkmaları için çalışıyor. Dernek yeni başlayan projeleri için Haziran 2022’de ve tam zamanlı istihdam edilmek üzere, Görsel İçerik ve İletişim Koordinatörü arıyor.

Görsel İçerik ve İletişim Koordinatörü, SES Derneği’nin video ve podcast içerik yönetiminden sorumlu olacak ve bu süreçte aşağıdaki sorumlulukları yerine getirmesi bekleniyor.

– SES Stüdyo’da üretilecek video ve podcastlerin içerik yönetimini ve teknik koordinasyonunu üstlenmek.

– SES Derneği’nin Youtube hesabını yönetmek.

– SES Eşitlik, Adalet, Kadın Platformu’nun görsel ve işitsel içeriklerini üretmek ve teknik süreci koordine etmek.

– İçeriklerin üretiminde ve sosyal medyanın etkin kullanımında SES Eşitlik, Adalet, Kadın Platformu editörü ve sosyal medya yöneticisi ile birlikte çalışmak.

Adaylarda aranan nitelikler ise şöyle:

– Video ve podcast içeriği üretme konusunda deneyimli,

– Tercihen video ve podcast teknik altyapısına hakim,

– Tercihen sivil toplum veya medya kuruluşlarında gönüllü veya profesyonel çalışma deneyimli,

– Toplumsal cinsiyet çalışmalarında bilgili ve farkındalık sahibi,

– İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın,

– İstanbul’da ikamet eden

Başvuru ile ilgilenen adayların Türkçe veya İngilizce özgeçmişlerini Görsel İçerik ve İletişim Koordinatörü başlığı ile iletisim@sesdernegi.org adresine 31 Mayıs 2022 tarihine kadar göndermeleri gerekiyor.

 

 

 

 

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content