1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. ‘Setlerde İşçi Sağlığı ve...

‘Setlerde İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği’ rehberi yayınlandı

Sinema, Reklam, Dizi ve TV programı Çalışanları Sendikası, DİSK Sinema Emekçileri Sendikası ve Oyuncular Sendikası “Setlerde İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği” rehberini #SivilDüşün desteğiyle yayınladı. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen basın toplantısında rehberin içeriği, amaçları ve yaygınlaştırılması tartışıldı.

Setlerde yaşanan hak ihlalleri, işçi sağlığı ve iş güvenliği uygulamalarıyla ilgili bilgilendirici ve önleyici içeriklerlerin yer aldığı rehbere ilişkin basında çıkan haberlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Evrensel

Birgün

CNNTürk

Rehberin dağıtımı ile ilgili bilgi almak ve ayrıntıları öğrenmek için info@sinematvsendikasi.org adresiyle iletişime geçebilirsiniz.
[vc_btn title=”“Setlerde İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği“ rehberi için tıklayınız!” color=”primary” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.sinematvsendikasi.org%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F06%2F%25C4%25B0SG-Klavuz.pdf|title:http%3A%2F%2Fwww.sinematvsendikasi.org%2Fwp-content%2Fuploads%2F2017%2F06%2F%25C4%25B0SG-Klavuz.pdf|target:%20_blank”][/vc_column][/vc_row]

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content