1. Anasayfa
  2. /
  3. Haber Arşivi
  4. /
  5. Sıkışma: Guantánamolar sergisi 4...

Sıkışma: Guantánamolar sergisi 4 Nisan’da açılıyor

Studio-X Istanbul, 4 Nisan-9 Mayıs tarihleri arasında Sıkışma: Guantánamolar sergisine ev sahipliği yapıyor. Sergi, Guantánamo’dan yola çıkarak Türkiye ve dünyadaki istisna hallerini yeniden düşünmemizi sağlayacak. Columbia Global Centers | Turkey ve Studio-X işbirliğiyle gerçekleşecek olan sergi, iki ana bölümden oluşuyor: Guantánamo Toplumsal Hafıza Projesi ve Açık Bellek. Şehirler ve Gizledikleri başlıklı bir panel dizisi ve Türkiye’deki hapishaneler hakkında genel bir değerlendirme sunan Kapalı Kitap isimli bir yayın da sergiye eşlik edecek. Sergi, Columbia Üniversitesi İnsan Hakları Çalışmaları Enstitüsü, Hafıza Merkezi ve Ceza İnfaz Sisteminde Sivil Toplum Derneği’nin katkılarıyla gerçekleşecek. Fotoğraf: Bill Oleflach, ‘‘Amerikan Kongre Binası önünde Eylemciler’’ 24 Haziran 2012, İşkence Karşıtı Yürüyüş.

Merhaba!

Sivil Düşün ofisi, 9 - 18 Temmuz tarihleri arasında kapalı olacak. Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 18 temmuz tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Görüşmek dileğiyle!

Merhaba!
Sivil Düşün ofisi, 2-6 Mayıs tarihleri arasında kapalı olacak.

Desteklere dair tüm sorularınız için yardimmasasi@sivildusun.eu adresiyle temasa geçebilirsiniz ancak telefon hatlarımızın bu süre içinde ulaşılamaz olacağını iletmek isteriz. Gönderdiğiniz e-postalara, 9 Mayıs tarihinden itibaren en kısa sürede cevap veriyor olacağız.

Herkese sağlık, neşe ve dinlence dolu bir bayram zamanı diliyoruz.

Skip to content