1. Anasayfa
  2. /
  3. Sivil Düşün Haberleri
  4. /
  5. Sivil Düşün 2022 sticker...

Sivil Düşün 2022 sticker paketi WhatsApp ve Instagram için yayında!

2022 hoş geldi. Yıl değişti ama bizim yolumuz aynı. 2021’de olduğu gibi, bu sene de, çabaya, yaratıcılığa, değişime katkı sunmaya devam edeceğiz. Haklar baş tacı olsun diye merakı, ilhamı, dayanışmayı büyüteceğiz.

Sivil Düşün topluluğu olarak; birlikte düşlediğimiz, birlikte düşündüğümüz, birlikte başlatıp birlikte büyüttüğümüz nice yıllarımız olsun istiyoruz. Bu dileğimizi, sosyal mecralardaki iletişim ve paylaşımlarımızda da sürekli canlı tutabilelim diye, bir sticker(etiket) paketi hazırladık.

Instagram Hikayelerde yaptığınız paylaşımların üzerinde kullanabilmeniz için stickerların hareketli versiyonlarını da hazırladık. Stickerları kullandığınız hikayelerinizde, @sivildusun ‘ü etiketlemeyi unutmayın.

Nasıl kullanacaksınız?

Sivil Düşün’ ün 0531 723 41 17 numaralı WhatsApp hattına sticker yazın, sticker paketini size WhatsApp’tan gönderelim. Kullanmak istediğiniz stickerların üzerine tıklayarak Favorilere Ekle opsiyonunu seçin. İstediğiniz stickerlar favorileriniz arasına eklenecek, böylece kullanmaya başlayabileceksiniz.

Instagram Hikayelerde paylaşmak istediğiniz fotoğrafı belirledikten sonra, sağ üstteki sticker butonuna tıklayın ve arama çubuğuna, kullanmak istediğiniz sticker ile ilgili anahtar kelimeyi yazın. Sivil Düşün aramasıyla bütün stickerlara erişebilirsiniz.

Yine Sticker.ly uygulaması üzerinden de Sivil Düşün stickerlarını indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Sivil Düşün 2022 sticker paketinin sivil düşleri, umudu ve eğlenceyi çoğaltması dileğiyle!

Skip to content